Publix Coupon Match-Ups Beginning 1/15
Coupon Girls LA
Coupon Girls LA
  • Rate this recipe!
  • Your rating
Overall rating 0 0 ratings

Ingredients

  • General Mills Cheerios Cereal, 10.9-14.1 oz $4.39
  • Buy One Get One Free
  • Use $0.75/1 – General Mills Cheerios Protein Cereal from SS 1/11
  • Or $1.00/3 – General Mills Big G Cereals from SS 12/7
  • Or $1.00/3 – General Mills Big G Cereals from SS 1/4
  • Final Price: $1.20 each, when you buy 2 with double
  • Go Squeez 4 pk or larger from SS 1/11
  • Final Price: $0.90 each, when you buy 2
  • Arnold Dutch Country Bread, 22-24 oz $3.49
  • Buy One Get One Free
  • Use $1.00/2 – Arnold Sliced Bread or Sandwich Thins Rolls Products from SS 11/9
  • Final Price: $1.25 each, when you buy 2
  • Yoplait Go-Gurt Yogurt, 8 ct $2.75
  • Buy One Get One Free
  • Use $0.35/1 – Yoplait Go-Gurt, Kids Cup or Trix Yogurt from SS 1/4
  • Or $0.75/2 – Yoplait Go-Gurt, Kids Cup or Trix Yogurts from SS 1/4
  • And use $1.00/2 – Yoplait Go-Gurt, 8 or 16 ct, TARGET COUPON
  • Final Price: $0.18 each, when you buy 2 with double
  • Pretzel Soft Pretzel Products from RP 12/7
  • Final Price: $1.10 each, when you buy 2
  • Pup-Peroni Dog Snacks, 10 oz $5.99
  • Buy One Get One Free
  • Use $1.00/2 – Pup-Peroni Dog Snacks from RP 12/7
  • Final Price: $2.50 each, when you buy 2
  • All Assorted Laundry Detergent, 24 ct or 32-50 oz $5.99
  • Buy One Get One Free
  • Use $2.00/2 – All Products from RP 1/4
  • Final Price: $2.00 each, when you buy 2
  • Snapware Food Storage Products, 10.8-15.3 oz $6.99
  • Buy One Get One Free
  • Use $1.00/1 – Snapware Food or Home Storage Product from SS 1/4
  • Final Price: $2.50 each, when you buy 2
  • Progresso 100% Natural Broth, 32 oz $2.59
  • Buy One Get One Free
  • Use $0.50/2 – Progresso Products from SS 12/7
  • Or $0.50/2 – Progresso Products from SS 1/4
  • Final Price: $0.80 each, when you buy 2 with double
  • Kraft Philadelphia Cream Cheese, 7-8 oz $1.50
  • Use $0.50 off ONE (1) PHILADELPHIA Cream Cheese
  • Final Price: $0.50 with double
  • Voskos Greek Yogurt, 5.3 oz $1.00
  • Use $1.00/3 – Voskos Greek Yogurt, 5.3 oz, Publix e
  • Coupon
  • Final Price: $0.67 each, when you buy 3
  • Pillsbury Rolls, 8-13.9 oz $2.00
  • Use $0.40/2 – Pillsbury Crescent Dinner Rolls from SS 11/16
  • Or $0.40/2 – Pillsbury Crescent Dinner Rolls from SS 11/9
  • Or $0.40/2 – Pillsbury Crescent Dinner Rolls from SS 11/2
  • Or $0.40/2 – Pillsbury Crescent Rolls or Grands from SS 12/14
  • Or $0.40/2 – Pillsbury Crescent Dinner Rolls or Grands Crescent Dinner Rolls from SS 11/23
  • Or $0.40/2 – Pillsbury Crescent Dinner Rolls or Grands Crescent Dinner Rolls from SS 12/7
  • Or $0.40/2 – Pillsbury Crescent Dinner Rolls or Grands Crescent Dinner Rolls from SS 1/4
  • Final Price: $1.60 each, when you buy 2
  • Tyson Grilled & Ready Frozen Chicken Products, 22-32 oz $6.99
  • Use $1.00/1 – Tyson Grilled & Ready Frozen Chicken, Publix e
  • Barber Foods Stuffed Chicken Breast, 30 oz $9.99
  • Use $1.00/1 – Barber Foods Product from SS 10/19
  • Final Price: $8.99
  • Nature Valley Bars, 4.1-8.94 oz $2.50
  • Use $0.50/2 – Nature Valley Granola Bars, 5 ct or larger, Nut Crisp Bars, Granola Thins, Soft-Baked Oatmeal Squares or Breakfast Biscuits from SS 1/4
  • Final Price: $2.00 each, when you buy 2 with double
  • Fiber One Assorted Bars, 4.1-8.94 oz $2.50
  • Use $0.50 off ONE Fiber One™ Chewy Bars
  • Or $0.50/1 – Fiber One Chewy Bars, 90 Calorie Products, Protein Chewy Bars, Streusel Bars or Meal Bar from SS 1/4
  • Final Price: $1.50 with double
  • Campbell’s Condensed Soups, 10.5-11.5 oz $1.00
  • Use $0.40/4 – Campbell’s Condensed Soups from SS 11/9
  • Or $0.50/5 – Campbell’s Condensed Soups from SS 1/11
  • Or $1.00/8 – Campbell’s Condensed Soups from SS 1/11
  • Final Price: $0.80 each, when you buy 4 with double
  • Lipton Recipe Secrets Mix, 2 ct $1.33
  • Use $0.75 off any two Lipton Recipe Secrets
  • Final Price: $0.96 each, when you buy 2
  • Cascadian Farm Products, 7.1-16 oz $2.50
  • Use $0.75 off (1) flavor Cascadian Farm product
  • Final Price: $1.75
  • Garnier Fructis Shampoo or Conditioner, 5-13 oz $3.00
  • Use $2.00/1 – Garnier Fructis Shampoo, Conditioner or Treatment from RP 1/11
  • Final Price: $1.00
  • Garnier Fructis Hair Styling Products, 5-13 oz $3.00
  • Use $2.00/1 – Garnier Fructis Shampoo, Conditioner or Treatment from RP 1/11
  • Or $1.00/1 – Garnier Fructis Style Product from RP 1/11
  • Final Price: $1.00
  • Speed Stick Gear Deodorant, 2.7-3 oz $3.00
  • Use $2.00 off Speed Stick GEAR Deodorant or Body Spray
  • Alka-Seltzer Plus Cold Medicine, 20 ct $4.99
  • Use $1.50/1 – Alka-Seltzer Product, 12 ct or larger from SS 1/4
  • Or $1.00/1 – Alka-Seltzer Plus Powder Packets from SS 1/4
  • Final Price: $3.49
  • Atkins Advantage Bar, 5 ct $6.49
  • Use $1.00/2 – Atkins Bars, Treats or Shakes from SS 1/11
  • Final Price: $5.99 each, when you buy 2
  • Atkins Advantage or Day Break Bars, 5 ct $5.00
  • Use $1.00/2 – Atkins Bars, Treats or Shakes from SS 1/11
  • Final Price: $4.50 each, when you buy 2
  • Lax Laxative, 14 ct $7.99
  • Use $1.00/1 – Mira
  • Kleenex Tissues, 50-160 ct $1.25
  • Use $0.50/3 – Kleenex Boxes, 50 ct or larger OR (1) Bundle Pack from SS 1/11
  • Final Price: $0.92 each, when you buy 3 with double
  • Johnsonville Sausage, 12-14 oz $3.50
  • Use $1.00/2 – Johnsonville Sausage Packages from SS 1/11
  • Final Price: $3.00 each, when you buy 2
  • Farmland Applewood Bacon, 12 oz $3.50
  • Use $0.75/1 – Farmland Bacon from SS 12/7
  • Final Price: $2.75
  • Hillshire Farms Naturals Turkey or Ham, 8 oz $4.00
  • Use $1.00/1 – Hillshire Farm Naturals Package from RP 1/4
  • Final Price: $3.00
  • 50 Juice, 59 oz $3.33
  • Use $1.00/1 – Tropicana Trop
  • Arnold Sandwich Thin Rolls, 12-13 oz $3.89
  • Buy One Get One Free
  • Use $1.00/2 – Arnold Sliced Bread or Sandwich Thins Rolls Products from SS 11/9
  • Final Price: $1.45 each, when you buy 2
  • Weight Watchers Snacks, 4.44-7.6 oz $3.59
  • Buy One Get One Free
  • Use $0.55/1 – Weight Watchers Sweet Baked Goods from RP 1/11
  • Final Price: $1.25 each, when you buy 2
  • Del Monte Fruit Burst Squeezers, 12.8 oz $2.00
  • Use $1.00 off 2 Fruit Cup or Fruit Burst Squeezer
  • Final Price: $1.50 each, when you buy 2

Instructions

Comments

Log in or Register to write a comment.